Kursy językowe dla dzieci

W Select wierzymy w nauczanie języków tak, by ludzie mogli ich używać, a nie tylko znać! Lekcje są przygotowywane z uwzględnieniem celów, możliwości i zainteresowań każdej grupy wiekowej dzieci.
 
Nasze lekcje są przygotowywane pod kątem konkretnych dzieci biorących udział w zajęciach – kiedy dzieci są zaangażowane, uczą się automatycznie. Nasi lektorzy upewniają się, że tak będzie na każdych zajęciach planując lekcje tak by zawsze łączyły naukę z zabawą. Skupiamy się bardziej na komunikacji niż na gramatyce i utrzymujemy ekscytację językiem, zainteresowanie i otwartość na naukę dzieci.
 
Cały czas powiększamy obszar swojej działalności. Jeżeli są Państwo zainteresowani organizacją zajęć na terenie szkoły swojego dziecka prosimy o kontakt.

Aktualnie prowadzimy zajęcia stacjonarne w

 • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
 • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętego Wojciecha w Krakowie
 • Szkoła Podstawowa nr 7 im. Wojska Polskiego w Krakowie
 • Szkoła Podstawowa nr 21 im. Władysława Jagiełły w Krakowie
 • Szkoła Podstawowa nr 50 im. Włodzimierza Tetmajera w Krakowie
 • Szkoła Podstawowa nr 77 im. Św. Maksymiliana Kolbe w Krakowie
 • Szkoła Podstawowa nr 95 im. Władysława Broniewskiego w Krakowie
 • Szkoła Podstawowa nr 130 im. Jana Brzechwy w Krakowie
 • Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. bł. Laury Vicuna
 • Szkoła Podstawowa nr 13 w Krakowie
 • Przedszkole Gwiazdeczka

Zajęcia Stacjonarne – dlaczego tak wygodnie?

 
Wiemy, jakie wyzwania organizacyjne dla rodziców / opiekunów niesie ze sobą nauka języka obcego ich dziecka.
 
Dlatego Select 4 Kids organizuje kursy językowe w szkole Twojego dziecka w godzinach otwarcia świetlicy przed lub po lekcjach szkolnych. Uczymy dzieci w miejscu, w którym czują się bezpiecznie i czasie, który i tak spędzają na świetlicy. Dzięki Select 4 Kids czas ten spędzają ucząc się języka obcego.
 
Kiedy odbierasz swoje dziecko ze szkoły, ono jest już po zajęciach językowych. Dzięki Select 4 Kids nie musisz dziecka zawozić na zajęcia językowe po południu, nie tracisz czasu a dziecko nie jest zmęczone.
 
Dodatkowo odbierając je ze szkoły, od razu usłyszysz czego się tego dnia z Select 4 Kids nauczyło!

Kursy językowe dla dzieci on-line

Od początku naszej działalności na bieżąco śledzimy nowoczesne trendy w nauczaniu języków obcych. Jednym z tych trendów jest nauka online.
 
Ta forma nauki pozwala Twojemu dziecku oswajać się z technologiami a jednocześnie daje możliwość bycia częścią grupy rówieśników, spotkań online z innymi. Dzieci mają możliwość obserwowania jak lektor śledząc na dzielony przez niego ekran – na którym zobaczą m.in. gry, zabawy i ćwiczenia.
 
Nasi koordynatorzy cierpliwie wspierają rodziców podczas użytkowania platformy – odpowiadają na wszelkie pytania i pomagają w przypadku problemów technicznych. Nasze lekcje online okazały się bardzo efektywne i stają się równie popularne co lekcje stacjonarne.

Lekcje indywidualne

Jeśli Twoje dziecko czerpie więcej korzyści z nauczania indywidualnego – jesteśmy gotowi do pomocy.
 
Możemy przygotować program spełniający oczekiwania i możliwości Twoje dziecka z sylabusem skupiającym się na jego potrzebach i zainteresowaniach. Dzięki temu Twoje dziecko osiągnie maksymalne korzyści z nauki i w mgnieniu oka poczuje się bardziej pewne siebie.