O nas

Od ponad 21 lat Select 4Kids otwiera przed dziećmi ekscytujący świat innych kultur dzieląc się z nimi znajomością języków obcych.
 
W Select wierzymy w nauczanie języków tak, by ludzie mogli ich używać, a nie tylko znać! Lekcje są przygotowywane z uwzględnieniem celów, możliwości i zainteresowań każdej grupy wiekowej dzieci. Nasze lekcje są przygotowywane pod kątem konkretnych dzieci biorących udział w zajęciach – kiedy dzieci są zaangażowane, uczą się automatycznie. Nasi lektorzy upewniają się, że tak będzie na każdych zajęciach planując lekcje tak by zawsze łączyły naukę z zabawą. Skupiamy się bardziej na komunikacji niż na gramatyce i utrzymujemy ekscytację językiem, zainteresowanie i otwartość na naukę dzieci.
 
Do pracy z naszymi najmłodszymi studentami wybieramy wyłącznie lektorów, którzy spełniają następujące wymagania:
  • Ukończyli kurs nauczania języków obcych dzieci
  • Mogą wykazać się certyfikatem i/lub dyplomem potwierdzającym biegłą znajomość języka, którego nauczają
  • Mają miłą aparycję i potrafią nawiązać dobry kontakt z dziećmi
  • Potrafią w ciekawy sposób zaplanować i poprowadzić zajęcia
  • Przygotowują program zajęć gwarantujący różnorodność środków przekazu, tematykę interesującą dzieci i elementy wspierające je w ich szkolnych zajęciach językowych.
 
Wszystkie te wymagania pomagają nam utrzymać wysoką jakość prowadzonych zajęć. W Select staramy się wspierać ją również poprzez działania podejmowane poza zajęciami i w ten sposób maksymalizować postępy dzieci:
  • Zajęcia prowadzimy w grupach maksymalnie 12 osobowych, co pozwala każdemu uczestnikowi zajęć dojść do głosu a lektorowi monitorować postępy wszystkich dzieci w grupie.
  • Zajęcia prowadzone są na terenie szkoły, do której uczęszczają dzieci, w trakcie tzw. godzin świetlicowych. W ten sposób zapewniamy, że dzieci uczą się w czasie, kiedy są jeszcze gotowe na przyjęcie nowej porcji wiedzy a codzienny tok zajęć rodziców nie jest naruszany. Select zapewnia i dostarcza wszystkie materiały wykorzystywane w trakcie zajęć.
  • Lektor przygotowuje program i materiały zajęć w odniesieniu do potrzeb i możliwości dzieci w grupie.
  • Select oferuje dodatkowe, nieodpłatne zajęcia w semestrze, pokazujące dzieciom, że nauka języka to frajda i dobra zabawa, zachęcając je w ten sposób do nauki danego języka.

Zajęcia Select 4 Kids w obiektywie

Galeria