Kursy języka angielskiego dla dzieci

Od ponad 18 lat Select oferuje unikatowe rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom dobry start w nauce języków obcych, ale nie mogą znaleźć czasu na zajęcia dodatkowe w ich i tak już napiętym grafiku.
Oferujemy kursy językowe na terenie szkół, w godzinach świetlicowych, bezpośrednio po zajęciach lekcyjnych. W ten sposób dzieci mają kreatywnie wypełniony czas „świetlicowy” i uczą się w godzinach, kiedy są jeszcze gotowe na nową porcję wiedzy. Dzieci odbierane są ze świetlicy i odprowadzane na nią po zajęciach. Całość zajęć nie wymaga zupełnie wkładu czasowego rodziców. Kiedy rodzic odbiera dziecko ze szkoły, pociecha jest już po zajęciach językowych. Najpopularniejsze zajęcia to angielski dla dzieci oraz hiszpański dla dzieci. W ofercie mamy również inne
języki, jak: niemiecki, francuski i włoski.
Do pracy z naszymi najmłodszymi studentami wybieramy wyłącznie lektorów, którzy spełniają następujące wymagania:
  • Ukończyli kurs nauczania języków obcych dzieci
  • Mogą wykazać się certyfikatem i/lub dyplomem potwierdzającym biegłą znajomość języka, którego nauczają
  • Mają miłą aparycję i potrafią nawiązać dobry kontakt z dziećmi
  • Potrafią w ciekawy sposób zaplanować i poprowadzić zajęcia
  • Przygotowują program zajęć gwarantujący różnorodność środków przekazu, tematykę interesującą dzieci i elementy wspierające je w ich szkolnych zajęciach językowych.
Wszystkie te wymagania pomagają nam utrzymać wysoką jakość prowadzonych zajęć. W Select staramy się wspierać ją również poprzez działania podejmowane poza zajęciami i w ten sposób maksymalizować postępy dzieci:
  • Zajęcia prowadzimy w grupach maksymalnie 12 osobowych, co pozwala każdemu uczestnikowi zajęć dojść do głosu a lektorowi monitorować postępy wszystkich dzieci w grupie.
  • Zajęcia prowadzone są na terenie szkoły, do której uczęszczają dzieci, w trakcie tzw. godzin świetlicowych. W ten sposób zapewniamy, że dzieci uczą się w czasie, kiedy są jeszcze gotowe na przyjęcie nowej porcji wiedzy a codzienny tok zajęć rodziców nie jest naruszany. Select zapewnia i dostarcza wszystkie materiały wykorzystywane w trakcie zajęć.
  • Lektor przygotowuje program i materiały zajęć w odniesieniu do potrzeb i możliwości dzieci w grupie.
  • Select oferuje dodatkowe, nieodpłatne zajęcia w semestrze, pokazujące dzieciom, że nauka języka to frajda i dobra zabawa, zachęcając je w ten sposób do nauki danego języka.

co przygotowaliśmy dla was w najbliższym czasie?

Kursy, wydarzenia, nowości