Karolina

Bardzo dziękujemy za kolejny rok nauki, dzieci były bardzo zadowolone z lekcji, kapitalnie też sprawdziły się lekcje online, które również rodzicom dawały nieprzerwane 45 minut spokoju – w czasie izolacji bezcenne :-). Tutaj też wielkie podziękowania dla Pana Karola, który potrafił skupiać uwagę dzieci przez 45 minut, prowadząc zajęcia w bardzo angażujący dzieci sposób. Patrząc przez pryzmat postępów syna i córki po kolejnym roku, w przypadku syna był to pierwszy rok, jesteśmy bardzo zadowoleni z zajęć językowych prowadzonych przez Pana Karola i mamy ogromną nadzieję, że w kolejnym roku nasze dzieci również mogą liczyć na współpracę z Nim.

Kinga

Serdecznie dziękujemy za przesłaną indywidualną opinię o dziecku. Proszę o przekazanie podziękowania za całoroczną pracę Panu Karolowi :). Kamil jest bardzo zadowolony z prowadzonych zajęć w których chętnie uczestniczy.

Tomasz

Zarówno Leon , jak też Milena bardzo lubią zajęcia z p.Julią i z p.Karolem. Do zobaczenia w przyszłym roku!

Marceli z rodzicami

Pięknie dziękujemy za lekcje! Nawet wręczenie dyplomów online odbyło się we wspaniałej atmosferze😊 Ja – dumna, Marceli – dostał skrzydeł😊 Jak najbardziej będziemy kontynuować naukę w przyszłym roku szkolnym i mamy szczerą nadzieję, że wtedy wrócimy do normalności, na zajęcia bezpośrednie. Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za wspaniałą pracę z dziećmi w tym trudnym okresie.

Berbara

Dziękuję Państwu za wszystkie lekcje języka angielskiego. Patryk bardzo chętnie w nich uczestniczył i wiele z tych lekcji wynosi. Oczywiście w przyszłym roku będziemy to kontynuować, mamy nadzieję również z Panem Karolem. Oczywiście jemu również proszę przekazać podziękowania.

Elżbieta i Daniel

W imieniu nas – Rodziców i Dawida serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas i zaangażowanie. Szczególne ukłony przesyłamy dla Pana Karola, którego Dawid uwielbia, a my bardzo wysoko cenimy oraz dla Pani Kingi Więckiewicz, za pomoc w każdej sytuacji. Nie żegnamy się jednak z Państwem wyrażając nadzieję na dalszą współpracę.